Video Art
Video Art
Video Art
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Video Art është video produksion shumë i njohur. Video Art janë një produksion shumë i njohur dhe profesinal nga Gjilani. Kanë bashkpunuar me këngëtarë të ndryshëm në realizimin e videove si: Zainfina Ismaili, Noizy, Duda, Ryva Kajtazi, Mihrije Braha etj.

Kanë fituar disa çmime në video festivale të ndryshme si: Zhurma Show, Netet e klipit Shqiptar etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0