Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vig Poppa Dhe ‘gjysma’ E Tij


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[10-05-2015]
Vig Poppa është njëri ndër e anëtaret grupit KAOS, i cili që nga fillimi së bashku me Lumi B kanë sjellur plotë hite.

Krahas karrierës, ai gëzon edhe jetë të lumtur familjare.

Kjo të paktën është kuptuar nga një fotografi që reperi ka hedhur në Instagram ku shihet së bashku me gruan e tij për të cilën ka thënë se është gjysma e tij.

Po ashtu, këtij çifti lumturinë po ja shton edhe djali tyre i cili nuk ka shumë ditë që ka ardhur në jetë.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet