A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vig Poppa, Lyrical Son & Mc Kresha - Asniher


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/02/2019

2019-02-17T12:00:00

See Also

Mc Kresha

See Also

Lyrical Son

Song from the album:

"United State Of Albania""Asniher" is a new song recently added in songs archive sung by Vig Poppa, Lyrical Son & Mc Kresha.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Astar. We wish that's the lyrics you are looking for:

Asniher skam dit me dashuru,
ndenja ish gjithqka qe spo mujshe me shuh.
Cdo dit eshte e ftoht per mu ngrohtsi nuk kam,
Te dua pergjithmon me plot zemer po e tham.
Pse nuk muj me ti thon fjalt prej goje me ti qit, a po tutna po gaboj, as vet spo muj me dit.
Me plag nzemer un qendroj, me shpres se bohet mir, du met dhon ndihm, edhe ditve mat fshtir.
thu qe kurr nuk dashurohesh gabim e ki,
edhe un kesh prej atynve qe skom dit me bo dashni


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019