Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vigan Reka & Laureta Bega - Nuse Per Djal Ti Ke Zan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nuse Per Djal Ti Ke Zan" kënduar nga Vigan Reka & Laureta Bega.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nuse Per Djal Ti Ke Zan".

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Vigan Reka & Laureta Bega
Publikimi: 29/11/2022
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
00:00 Nuse Per Djal Ti Ke Zan
02:50 Her Do Kur Nje Dit
05:45 Dashuria JonVigan Reka & Laureta Bega - Nuse Per Djal Ti Ke Zan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Per Djal Ti Ke Zan".
3. Video është e këngës "Nuse Per Djal Ti Ke Zan", por nuk këndohet nga Vigan Reka & Laureta Bega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Vigan Reka:


Komente 0