Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Vigani E Mohon Lidhjen Me Lorin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[20-07-2015]
Vigan Shehu së fundmi është bërë temë e mediave rozë për një lidhje të mundshme mes tij dhe Lori Hoxhallarit, bukuroshen nga reallity show Big Brother Albania 7.

E gjithë kjo erdhi si pasojë e pranisë së Lorit në videoklipin më të ri të Viganit "Tregoma" si dhe disa fotografi të cilat qarkullojnë në rrjetet sociale.

Por nuk ka shkruar shumë dhe Vigani e ka demantuar menjëherë këtë gjë.

"Unë dhe Lori jemi vetëm miq" ka thënë Vigani për një nga gazetat në Kosovë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet