Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Vigani Dhe Edberi, Gati Balada “Jeta Vazhdon”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[10-11-2013]
Kënga më e re e cila po vjen për pak ditë me një super video quhet “Jeta vazhdon” dhe këndohet nga djemtë simpatikë të cilët kulmin e famës e morën në reality-shoë 'Big Brother Albania 6'.

Vigani dhe Edberi do të sjellin këtë këngë pasi ata u prezantuan për herë të parë në skenë si artistë gjatë spektaklin “Zhurma Shoë Aëards 2013”.

Ne mësojmë se kënga e dytë është një baladë e bukur dhe bëhet fjalë për një cift që s’mundet të jetë bashkë.

Teksti është shkruar nga Vigani ndërsa kompozimi është bërë nga Aurid Gjini në Shqipëri, ndërsa klipi është xhiruar nga produksioni “Intro Creativ” dhe do të vijë gjatë fundjavës që ardhshme.
 (Maksim Gjokaj)

      Vigan - Jeta Vazhdon (Feat.Edberi) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet