Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vigani & Edberi - Bina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bina".
3. Video është e këngës "Bina", por nuk këndohet nga Vigani & Edberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vigani & Edberi - Bina  (Feat. Dj A)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Edber Laho

01/03/2014

2014-03-01T08:42:36+00:00BINA TI M KE RENE SY
NE MENDJE TE KAM TY
SA HERE UN TY PO T SHOHE
TI TOP BO DUKESH ME BESO
PER MU JE AJO QE ZEMRA TE DO
E DI QE NDRYSHON AMAN MENDJA JOTE NUK PO DON
HEY O BINA E EMBELE PO DUKET SI EMBELSINA
O BINA BINA AMAN PER MU JE ME E MIRA
TI PO M TERHEQ ME DOGJE KREJT HAJDE TEK UNE AMAN TEK UNE
REF
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O LLOKUM TE UNE AMAN TEK UNE
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O ZEMER TEK UNE AMAN TEK UNE

JE PO DU ME T PAS SI E LUN TI BODY BODY
AS FJALE PREJ GOJE JO NUK BEN DALIN DALIN
TI JE MY NICE E PREKE MAJEN MAJEN
WHERE OUT FOR GAI THJESHTE S MUND TA MBAJE MBAJE
BULOP JE BAYBE BULOP TI JE MY NAI JE WHER UOUT FOR GAI
BULOP BULOP E PREKE MAJEN TJERTE S MUND TA BEJNE KET
REF
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O LLOKUM TE UNE AMAN TE UNE
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O ZEMER TEK UNE AMAN TEK UNE

O BINA E EMBELE PO DUKE SI EMBELSINA
O BINA BINA AMAN PER MU JE ME E MIRA
TI PO M TERHEQ ME DOGJE KREJT HAJDE TEK UNE AMAN TEK UNE
REF
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O LLOKUM TE UNE AMAN TEK UNE
O BINA BINA TI JE LOÇKA JEM
O BINA BINA DUA TY TE KEM
O BINA BINA HAJDE O ZEMER TEK UNE AMAN TEK UNE


Ky tekst u dërgua nga LORI
Më Shumë Këngë Nga Vigan Shehu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet