Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vigan Shehu - Tregoma

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tregoma".
3. Video është e këngës "Tregoma", por nuk këndohet nga Vigan Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vigan Shehu - Tregoma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

10/07/2015

2015-07-10T13:30:00+00:002X Come on be my woman baby.

Come on be my woman baby,
Come on be my woman baby baby,
Se për ty une po ndjej (une po ndjej).
Come on be my woman baby,
Come on be my woman baby baby,
Se për ty une po ndjen, une po ndjej.

Oouooouoooouo
Afrohu baby se e di, kur të kam pran' ndjej energji.
Kjo dashuri si porosi ndjenjat mi zgjon (ndjenjat mi zgjon)
Dua t' jem un' veç me ty, se më je bër' fiksim në kry,
Kjo dashuri si porosi ty të kujton.

Ref
Tregoma-goma-goma sekretin baby,
Tregoma-goma-goma sekretin babyc
Se çfar' ndjenje ekziston mes neve që na ndalon.
Tregoma-goma-goma sekretin baby,
Tregoma-goma-goma sekretin baby,
Se çfar' ndjenje ekziston mes neve që puthjen e ndalon.

Come on be my woman baby,
Come on be my woman baby baby,
Se për ty une po ndjej (une po ndjej).
Come on be my woman baby,
Come on be my woman baby baby,
Se për ty une po ndjen, une po ndjej.

Bojna party after party, ti qielli zemër e une stari,
Go shawty se s'du me hup ditën, gjuje belin e pushto ti me ritëm,
Ty po t'du njëjt qysh e du muzikën,
Hala afër ti ta kuptoj mimimën,
Sonte bashk' pijm', bashk' dalim e rrim', liro energjin' edhe..

Ref
Tregoma-goma-goma sekretin baby,
Tregoma-goma-goma sekretin babyc
Se çfar' ndjenje ekziston mes neve që na ndalon.
Tregoma-goma-goma sekretin baby,
Tregoma-goma-goma sekretin baby,
Se çfar' ndjenje ekziston mes neve që puthjen e ndalon.

Come on be my woman baby,
Come on be my woman baby baby,
Se për ty une po ndjej (une po ndjej).
Come on be my woman baby,
Come on be my woman baby baby,
Se për ty une po ndjen, une po ndjej.


Ky tekst u dërgua nga Sindorela
Më Shumë Këngë Nga Vigan Shehu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet