Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vigan Shehu & Korab Jetishi - Si Ajo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ajo".
3. Video është e këngës "Si Ajo", por nuk këndohet nga Vigan Shehu & Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vigan Shehu & Korab Jetishi - Si Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Korab Jetishi

23/12/2018

2018-12-23T15:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Ajo" kënduar nga Vigan Shehu & Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vigan Shehu & Korab Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nolis Clicka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Chorus x2 : Noli

Sa her dal n'qytet... menoj ata me pa...
Se e di shum mire... si ajo mo nuk ka
Po kalon 1 koh e gjate... ajo prap esht e njejt...
Shum mire e din ajo... un i dho qa si dhojn tjert...

Verse 1 : Hustle

Osht e bukur shum e mir , amo prap un maj distanc
Me kon me to nuk ka shanc , si mjafton as kjo romanc
Ajo lyp teper osht e eger kur vjen puna nveper
qdo sen ka arsye , osht dinake sikur dhelper...

Nuk brengoset nese vun , dhuraten ta merr po ta gjun
Kur e vet a tka pelqy , ajo nuk pergjigjet shun
Amo diqka ka ndryshu , tjeter sen jom tu menu
Kom me bo ala per to po kom me thon qe so me mu...

se Dit e re nafak e re dielli neser ndryshe lind
Qe ajo sem meriton , veten e kom bind
Une mo nuk i thom pse , ajo kujdeset per mu
I intereson qa jom tu bo ,edhe mvet ku je tu shku...

Nese dal me to ajo don me kon nqender tvemendjes
Ose nese osht nclub don me kon princesha nejes
E fillojn t'ndryshojn sendet, ajo po bohet xheloze..
m'FAL gjeje tjeter kon , nuk du lidhje serioze...

Chorus x2 : Noli

Sa her dal n'qytet... menoj ata me pa...
Se e di shum mire... si ajo mo nuk ka
Po kalon 1 koh e gjate... ajo prap esht e njejt...
Shum mire e din ajo... un i dho qa si dhojn tjert...

Verse 2 : The D.H

Sa her afer qe e kom thom qysh me bo per veti
i ka ligjet e veta e sja nin qa thot shteti
se un kur jom me to qdo sen um shkon mire
ajo nuk ka koh per ty nese me dal ti e thir...

po diqka t're kom vrejt ajo me mu s'esht e njejt
qato qe i kom bo per to nuk kishin vlejt
ndryshimi shihet qart ajo kurgjo nuk pranon
donati tash ec vet e len ata edhe shkon...

kom bo shum qka per to prap ajo e tepron
bon gjeste qa nuk bon rrin me ata qe sdon
per shkak un me xhelozu po ket sen se ka arrit
rimat sjom tu i shkru per to po veq sa mi repit...

edhe pse osht pun e fshtir i permbahna qdo qast
per me bo prap asaj asniher nuk i dho rast
sot e vrej mo se ndjen qik e ondrrav mo s'osht
ka bo emer menemadhe un e kom pru qetu ku osht...

Chorus x2 : Noli

Sa her dal n'qytet... menoj ata me pa...
Se e di shum mire... si ajo mo nuk ka
Po kalon 1 koh e gjate... ajo prap esht e njejt...
Shum mire e din ajo... un i dho qa si dhojn tjert...

Verse 3 : Eminom

Para meje kur kalon pa mar parasysh me kon
vetit n'kry ja imponoj qe per veti sun m'bon
kur e shoh nuk foli po menja mthot ajo don me ty me kon
i thom menjes tem beso kurr se kisha lon...

kur kaloj me femen tjeter ajo tash xhelozon
un nuk jom mo aj i vjetri qe asaj permas i shkon
Si Ajo kerkun ska menen e madhe e ka
per to snali as ni sen me to krejt i kisha nda...

E E E Edhe koha po kalon ajo nuk po ndryshon
i vetmi ndryshim te ajo osht qe per mu xhelozon
tash e kom kuptu ajo don me kon me mu
edhe pse rrall m'sheh prap ka dashni per mu...

nuk e di qe egziston se n'ondrra mo nuk e shoh
e kom bind veten qe at femen une mo nuk e njoh
perfundoj ky iluzion historia ka mar fund
Nese ke bo emer si femen at emer ta kom bo UN...

Chorus x1 : Noli

Sa her dal n'qytet... menoj ata me pa...
Se e di shum mire... si ajo mo nuk ka
Po kalon 1 koh e gjate... ajo prap esht e njejt...
Shum mire e din ajo... un i dho qa si dhojn tjert...Më Shumë Këngë Nga Vigan Shehu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet