Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vikena Kamenica - Per Ty Celin Mijera Mengjese

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Celin Mijera Mengjese".
3. Video është e këngës "Per Ty Celin Mijera Mengjese", por nuk këndohet nga Vikena Kamenica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vikena Kamenica - Per Ty Celin Mijera Mengjese  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.10"

Komente

Asnjë Koment

29/03/2014

2014-03-29T19:52:22+00:00Lalalalalalalalalalalalalalalala
Shoh fusha dhe male
Qe mbajne enderrat shqipetare
Ja atje rinine e nisen
Dhe ndezen vrullet djaloshare
Me zjarr te pashuar
Qe ti ne gji na ndeze
Ne me kenge perhere u zgjuam
Dhe celen mijera mengjeze

Ref. Ditet tona perhere na ftojne
Shoh agimet qe po vijne
Ne cdo gje me te bukuren tonen
Kemi bere dhe ne rini
Ne cdo gje me te bukuren tonen
Kemi fal dhe dashuri
Laalalalalalalalalalalalala

Ti vetem na thirre
Dhe ne kemi vrapuar
Dhe ne shtigjet qe na nise
Per ty kurre ne s’fluturuam
Me zjarr te pashuar
Qe ti ne gji na ndeze
Ne me kenge perhere u zgjuam
Dhe celen mijera mengjeze

Ref. Ditet tona…………………
Lalalalalalalalalalala


Ky tekst u dërgua nga Sam ( Girl )
Më Shumë Këngë Nga Vikena Kamenica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet