Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vikena Kamenica - Nje Flutur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Flutur".
3. Video është e këngës "Nje Flutur", por nuk këndohet nga Vikena Kamenica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vikena Kamenica - Nje Flutur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.8"

Komente

Asnjë Koment

29/03/2014

2014-03-29T19:52:22+00:00

Mu duke krijesa me e bukur
enderr e zjarr si dashuria
Per ty me kjart ne shpirt mu sos ziliaEdhe un ngjita te rsha pas o flutur

Te desha te desha si e marre
Se syte ah syte me mahniten
Dhe zemren time te paster ma grabite
T'u fala ty me zjarrin tim te pare

Kjo flutur si ylli edhe si drita
Cdo gje qe ty natyra t'ka dhuru
Dhe zemra ndofta po do t'kish harruar
Por une kete jo nuk ta kam thene

Nje ore me duket sa minuta
Dhe dita e shkurter sa nje ore
Por shpirtin tim gjithmone ti vajte nxorre
Nuk di arsyen pse shpirtin ma lodrove

Me the une te dua kur s'me deshe
Me ledhe dhe me qeshje me hutove
ne zemren time ti hyre e zotrove
Dashurine flutur ti mua s'ma dhurove

Kjo flutur...ta kam thene

Fund


Më Shumë Këngë Nga Vikena Kamenica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet