Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Ks) - Dilema Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Ti je me te Formalisht e shtyne kishe seriozisht se nuk e done,,te gjith nga ti beje me gisht...kjo pune definitivisht te t'jerve ju pengonnn..Ajo s'eshte niveli yt asnjehere plus te tradheton ksaj merri ere,,Ajo te tradhentooonn sa here ne pune ti shkoon --je N'dilem se e v'reenn qe me t'keq pota kthen....nananaaanananaanananananna.
Viki
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Viki (Ks) - Dilema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dilema".
3. Video është e këngës "Dilema", por nuk këndohet nga Viki (Ks).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viki:


Komente 0