Audio

Viktor Paloka & Tonin Paloka - Për Gurbet Po Rrisim Lule


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2017

2017-12-21T14:21:41


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Gurbet Po Rrisim Lule" kënduar nga Viktor Paloka & Tonin Paloka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Viktor Paloka & Tonin Paloka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Viktor Paloka: