Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Skrapar 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Vikus është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2004, Vikus merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Larg Trishtimit". Në Prill 2006, Vikus merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dashuri E Harruar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ledion Liço

Krenar Ismaili

Jobsab

MVJ

Argjend Heta

Kledi Rama

Philip

Geri (M)

Lugatti

JMC

Tags: Vikus


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet