A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vildane Zeneli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  75
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Vildane Zeneli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vildane Zeneli was born in Prishtina, Kosovo. Vildane moved to the United States at age 13 and currently resides between New York and Los Angelos. Her modeling career began almost immediately after moving to New York when she was approached by a modeling agent. She is currently signed with Ford Models in United States and Major Modeling Agency in Europe. In addition to her current firms, Ford Models and Major Modeling Agency, she's had representa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza (US)

Sara Kalaveshi

Njomza Vitia

Edita Sopjani

Shkenda Dubova

Mimoza Mustafa

Mirsa Kerceli

Monika Salihu

Jehona Sopi

Teuta Kurti


Tags: Vildane Zeneli, Vildanja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019