Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vilma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8
  • Emri i Vërtetë:
  • Vilma Bilali
BIOGRAFIA: Vilma është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 8 Dhjetor 2014, Vilma publikon videoklipin "Mos Ja Vrit Zemren Femijes". Më datë 9 Nëntor 2017, Vilma Bilali publikon videoklipin "Trendafili Blu". Më datë 13 Qershor 2018, Vilma publikon videoklipin "Nana Gjalle, Fmija Jetima". Më datë 25 Qershor 2018, Vilma publikon videoklipin "Mos Thuj Jam Shqiptar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKili, Mili


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Adelina Marku

Nora Ndreu

Gofile Papleka

Donika Ndreca

Greta Lazri

Eva Dushaj

Zoja Pali

Adelina Correj

Dorina Vinca

Tags: Vilma, Vilma Bilali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet