A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vilson Zani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Vilson Zani is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 8 Qershor 2017, Vilson Zani & Artur Zaimi publikojnë videoklipin "Raki Mare, Raki Ferre". Më datë 23 Tetor 2017, Vilson Zani publikon videoklipin "Jam Krenar Qe Jam Gramshiot". Më datë 25 Prill 2018, Vilson Zani publikon videoklipin "Martohet Djali Shtepise". Më datë 26 Nëntor 2018, Vilson Zani & Sajmir Menkaj publikojnë videoklipin "Emigranti Vjen Nga Larg". Më datë 22 Qershor 2019, Vilson Zani & Xhevahir Bora publikojnë vide...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Astrit Belba

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Cim Turtulli

Klajdi Topi

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Bardhi Zdrava


Tags: Vilson Zani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019