Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Vilson Zani & Artur Zaimi - Raki Mare, Raki Ferre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

08/06/2017

2017-06-08T16:51:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Raki Mare, Raki Ferre" kënduar nga Vilson Zani & Artur Zaimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vilson Zani & Artur Zaimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vilson Zani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet