Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vilson Zani - Jam Krenar Qe Jam Gramshiot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Krenar Qe Jam Gramshiot".
3. Video është e këngës "Jam Krenar Qe Jam Gramshiot", por nuk këndohet nga Vilson Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vilson Zani - Jam Krenar Qe Jam Gramshiot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/10/2017

2017-10-23T08:49:13+00:00O ju burra burra vatani ore
Ejani sot o se une sot do kendoj per vendin ku je
2x) Epo ku u linda dhe u rrita me zakone dhe tradita nazelie e mall plot o jam krenar qe jam gramshiot
2x) Epo s'jua kam thene kurre me pare qe me ben te jem krenar ma ben zemren me gezim o krenaria e vendit tim
2x) Apo muzgu i lehte ty te mendon mallengjehet dhe loton na jep neve gojen plot o jam krenar qe jam gramshiot
2x) Apo vendi ku me lindi nena s'do me dali kurre nga zemera edhe dheu le te me trese o gramshiot linda dhe do vdes.


Më Shumë Këngë Nga Vilson Zani:


Komente mbi këtë këngë