A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Vini is a singer. Në Nëntor 2006, Big Basta merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Ndize", në bashkëpunim me Vini. Në Nëntor 2007, Vini merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Endrrat Nuk Kane Fund". Më datë 30 Mars 2012, Besa Redzepi publikon videoklipin "Lej Fjalet", në bashkëpunim me Vini....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vahid Gigollaj

B.H.

Mensur Mujaj

Armir Krasniqi

Petroo

Besnik Etemi

Youngelli

Ile

Carlos

Nassy


Tags: Vini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019