Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vinsmoker

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Orgest Kallaku
BIOGRAFIA: Vinsmoker është një autor këngësh dhe këngëtar. Në vitin 2020, Kastro Zizo & Vinsmoker publikojnë albumin "Karantina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

Karantina (2020)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vinsmoker, Vin Smoker, Orgest Kallaku

Komente 0