Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vinz - My Shqipez (Hellbanianz)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Shqipez (Hellbanianz)".
3. Video është e këngës "My Shqipez (Hellbanianz)", por nuk këndohet nga Vinz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vinz - My Shqipez (Hellbanianz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  243

Komente

Asnjë Koment

14/07/2016

2016-07-14T14:17:00+00:00S'fillohet dita pa nez nja 2 splifa
Dalim per rrug i takojna do tipa
Makina me bisha
Sillna rrugica se rrugt kryesore jan mush me polica
Runa my shqipez se tfikin
All of my shqipez probleme me ligjin
Non of my shqipez se njofin limitin
Nuk lujn me hellbanianz se shqipe i prishim Shqipet po luten per beef
Tuten kur vijm
Nuk dalim jasht marojm pun prej nmakin
Jeta plot adrenalin
Ton levelz. hellboz parakalim
Kto kurva nuk i qujna armiq
Asnjoni sun e bon gabim
can't f**k with nobody in my click
Jau nezim kokat si fat splif
Mash tting
Shqipe we bringin that cake in
Non stop e njekim na lekin
Sa keni vjetore buxhetin
Shqipe na mrena 1 nate ta djegim
nclub tap
Porosit ma shum shishe ti derdhim
Lock Arf
Hellboz si hyn mrena tan venim e nezim

Rrugve per dit na gje mgjesit
Dogsat njani ma heker se tjetri
Hekrat ke brezi
Shqipe ska llafe nuk presim
Xixa tan venin e nezim
Hellboz my shqipe asht emri
Rrugve my shqipez na njefin
Non of my shqipez si prekin
Shqipe rrezik
Vijna e t hekim

All my shqipes a balling (x2)
Tan tu munu G
Po sun na nalin
Couple man deep ska nevoj per army
Vet e dun masnej kerkojn ti falim
Kan frik pri venit smun dalin se nata thon i perket djallit
My shqipez jepe sinjalin
Hellbanianz tan venin e kallim

Jeta rruges na u ka bo rutin
Asni dit pushim
Tan naten rrutllim
Tu u sjell naper lagje
Kena harru shpin
Munget pa limit e kena objektiv
Pak veta besim
Shum spiunim
Konfesim per pak ulje ndenim(snitch)
My shqipez no koment n'filmim
Bojn 10 vjet mren nuk e shesin shoqnin

Do shqipe po shiten vitrina
Jon lodra a thu se kan ra npatatina
Perdoren si kuklla me fija (f**k it)
the hardest team in da game osht e imja
My shqipez jon trima sdin me bo filma
Fuck it vandami nuk rrifna
Sdim karrate
Nuk jena nga kina
Seni prej largt ti bo vrimat

All my shqipes a balling (x2)
Tan tu munu G Po sun na nalin
Couple man deep ska nevoj per army
Vet e dun masnej kerkojn ti falim
Kan frik pri venit smun dalin se nata thon i perket djallit
My shqipez jepe sinjalin
Hellbanianz tan venin e kallim

Dije kur fol per my shqipez ‪#‎tulla‬
Sfoli per koka pa flok as blloqe per mura (nahh nah)
Foli per kokat e londres Buket me vula I blejna i thejna i hekna Prap shtohet puna ( lek , lek , lek)
Rruges tan naten me cunat
My shqipez nuk bojn tek e tek
Dije na t'gjujna (rratatata)
Mretneshen me vrap tu e njek
Na u grisen ne kpucat (kpuucat)
Spo thona se mytena nlek
Po shqipe nuk vujna (nahh)
Shqipe nuk vujna

All my shqipes a balling (x2)
Tan tu munu G Po sun na nalin
Couple man deep ska nevoj per army
Vet e dun masnej kerkojn ti falim
Kan frik pri venit smun dalin se nata thon i perket djallit
My shqipez jepe sinjalin
Hellbanianz tan venin e kallim

‪#‎FIRE‬ ‪#‎HELLBANIANZ‬ ‪#‎LONDON‬
THORNTON HEATH GANG


Ky tekst u dërgua nga Elvis Visi TrKartolina (4)

10
7
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vinz:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet