Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vinz - Hood Life 2

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hood Life 2".
3. Video është e këngës "Hood Life 2", por nuk këndohet nga Vinz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vinz - Hood Life 2  (Feat. Stealth)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

Teksti:

Stealth

Teksti:

Vinz

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Stealth

22/08/2020

2020-08-22T21:00:11+00:00[Stealth:]
Naten von tu ba numra neper harte,Bitch
Myll gojen put your money where your mouth is.
Kto shqipe nuk kan zemer, so heartless
Ato ngjum Kur flejn i tremen andrres.
Un i kam dy hekra mrena cantes
Per me la hesapet e mesnates
Per me dal makinat jan the fastest
Ti ma njeh ekipin we the hardest

[Vinz:]
Seni asht vec hood life, nuk ke tbash me good guys
Nuk rri me menu twice
Seni mushun click bye
Come on my side
Connected si wifi
Kujdes me ka sillesh goditesh dhe pa faj
Shoqnia si ke mos ja ke besimin
Senet kur fillojn mu nxe fillojn avillimin
Na me ju nuk jena t njejt
Mun e sheh ndryshimin
Hala tu punu me miell prap mrena mullinit(Hah)
Ca do bojn shokt, nese gjan vdekjen
Ca do bojn shokt, a do rrin nheshtje
A do rrin n shpi, a do pin teke
A do dalin nrrug per me kap naj ceshtje
Neper rrug sillet djalli me veshje
When they see gang myllet zona me heshtje
When they speak bad bohet koha me reshje
When they hear bang shqipet dalin prej ndeshje

[REF.:]
Naten von tu ba numra neper harte,Bitch
Myll gojen put your money where your mouth is.
Kto shqipe nuk kan zemer, so heartless
Ato ngjum Kur flejn i tremen andrres.
Un i kam dy hekra mrena cantes
Per me la hesapet e mesnates
Per me dal makinat jan the fastest
Ti ma njeh ekipin we the hardest.

[Vinz:]
Ju po luni filma sikur Roberto De Niro
Seni o me vete tana heret kur dalim xhiro
Free my bruddaz n’burg lujn me jeten si casino
Dalim nrrug per luft, krejt i veshun valentino
This is hood life, nuk o film nga tarantino
Thoni good bye, kallashi nga papafingo
Seni i ri fringo. Nrrug me ni amigo
Njani close by, location like telebingo
Thojn e majm senin me vete po se plasin
E kena menjen e ndame nuk e zgjasim
Kto e kan gojen e madhe vetem flasin
Dojn me nejt me neve siper reve po sjau rrasim
Jena bad mana, tu sill me bandana
This is hood life nuk po du me dal ncamera
All my bruddaz one hunna
Gang life, young gunna

[REF.:]
Naten von tu ba numra neper harte,Bitch
Myll gojen put your money where your mouth is.
Kto shqipe nuk kan zemer, so heartless
Ato ngjum Kur flejn i tremen andrres.
Un i kam dy hekra mrena cantes
Per me la hesapet e mesnates
Per me dal makinat jan the fastest
Ti ma njeh ekipin we the hardest.


Ky tekst u dërgua nga Rei Hb🤘🅱️Kartolina (2)

4
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vinz:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet