Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
BIOGRAFIA: Viola Memaj është një shkrimtare e vogël. Viola eshte nje shkrimtare e cila pas frymezimeve vendosi te shkruante poezi ajo eshte ne shkollen"Deshmoret e Zhurit" sikurse titulli i poezis. Ajo jeton ne fshatin ZHUR te Prizrenit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Leunora Feka

Elza Mehmeti

Anisa Shala

Albena Bajraktari

Lebibe Feka

Arbnora Kelmendi

Alberita Rashani

Ezana Morina

Bleona Emini

Ajla Aliu

Tags: Viola Memaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet