A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Viola Taçi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  24
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Viola Taçi is a popular singer of Pop music. Më datë 7 Maj 2012, Viola Taçi publikon videoklipin "Ti Xhelozon". Në Maj 2014, Viola Taçi merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Ishe Gjithçka". Më datë 16 Nëntor 2015, Hasan Brahaj publikon videoklipin "Pishman", në bashkëpunim me Viola Taçi. Më datë 19 Mars 2016, Violeta Taci (Viola) publikon videoklipin "Djale Mirdite". Më datë 8 Tetor 2016, Violeta Taci (Viola) publikon videoklipin "Shqiponja". Videoklipi u prodhua nga Swart Produc...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Silvana Rusi

Rina Fermini

Bruna

Luar

Nidora Gjyriqi

Sheila Haxhiraj

Betime Zylali

Vesa Smolica

Entela Zhula

Hana Cakuli


Tags: Viola Taçi, Viola Taci, Violeta Taci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019