Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Nese Me Ke Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

1xnese me ke dashur veq per Aventur
me mir ik prej meje dhe mos't pafsha kurr
sdua tjem e jotja vetem per nje nate
Zemra qe te deshti ste duron me gjat

2x As nuk kam pa as nuk kam ni rrenat e tua nuk paskan kufi
vete po jeton si ne harrem
e mua kurr me dal sme le

1xTi nuk dashurohesh asnjehere ne jete po me vjen shum keq por kjo asht e vertet
sdua tjem e jotja vetem per nje nate
Zemra qe te deshti ste duron me gjat

2xAs nuk kam pa as nuk kam ni rrenat e tua nuk paskan kufi
vete po jeton si ne harrem
e mua kurr me dal sme le
Viola
Publikimi: 01/12/2008


Viola - Nese Me Ke Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Me Ke Dashur".
3. Video është e këngës "Nese Me Ke Dashur", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 2