Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - I Harrove Fjalet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

1x
Sot shkrihesh per mua e neser nuk me flet
si te kam duruar besom qe se di as vet
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

1x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen

1x
I harrove fjalet premtimet qe mi dhe
je i tjeter kujt se i imi me nuk je
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

5x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen


Ky tekst u dërgua nga  kosovarja


Publikimi: 01/12/2007Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente mbi këtë këngëViola - I Harrove Fjalet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Harrove Fjalet".
3. Video është e këngës "I Harrove Fjalet", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.