Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Shkurt E Trup Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

shkurt e trup nuk ka nevoj per ty te lutem me kupto qe nuk kam deshir qe te jesh pran meje kur te pash me te tjetren

shkurt e trup ta thash qe mos mendo qe te dua dhe qe nuk te kam harruar

shkurt e trup nuk ka nevoj per ty te lutem me kupto qe nuk kam deshir qe te jesh pran meje kur te pash me te tjtren

me nuk te dua po ta them drejt ne sy por une te kam dashuruar por tash nuk kam deshir te shoh me sy

shkurt e trup te thash qe mos mendo qe te dua dhe qe nuk te kam harruar


Ky tekst u dërgua nga Ermira ShalaViola
Publikimi: 17/06/2006
Festivali: Polifest 2006


Viola - Shkurt E Trup
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkurt E Trup".
3. Video është e këngës "Shkurt E Trup", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0