Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Une Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Puthjet e tua i kam endruar
po thuaj net do qast

Por nuk e di pse jemi te huaj
ti s'me flet e une s'te flas (2x)

Veten 5 minuta duat te jemi vetem spo te kerkoj me shum ma spo kerkoj me teper
Une te dua por esht veq fillimi
kur do te vjen dita qe te jesh i imi(2x)

Pse njeni tjetrit ende sja themi
se dashuroj me te vertet.

Por se pranuam kur nuk na falem
Sa te jam gjall ne ket jet(2x)

Veten 5 minuta duat te jemi vetem spo te kerkoj me shum ma spo kerkoj me teper
Une te dua por esht veq fillimi
kur do te vjen dita qe te jesh i imi(4x)


Ky tekst u dërgua nga GonaViola
Publikimi: 01/12/2007


Viola - Une Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Te Dua".
3. Video është e këngës "Une Te Dua", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0