Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Per Ty Po Vuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

per ty po vuajj...
endrra me ka dal e kam prit
se ti ke mem lan ket e kam dit
qe kur enderrr tpash jam trishtu
ah moj enderr ku me gjete mu

Refreni::2x
sa larg per ty po vuaj po vuaj po vuaj e dergjem ne shtrat
dashuri afrohu ti afrohu ti
dua te tkem ngat

larg zemer shum larg ike ti
endrren qe e kam pa po me ben shoqeri
endrra mos te ish do te ishe i imi
do te isha me ty e jo me trishtimin
Refreni::3x
sa larg per ty po vuaj po vuaj po vuaj
e dergjem ne shtrat
dashuri afrohu ti afrohu ti dua te tkem ngat


Ky tekst u dërgua nga LennaViola
Publikimi: 01/12/2010


Viola - Per Ty Po Vuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Po Vuaj".
3. Video është e këngës "Per Ty Po Vuaj", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1