Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Vuajtjet E Dynjas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

vuajtjet e dynjas....
1 mij her te kam than kthema shpine mu...
se ma nuk kam zemer me i pa syt e tu
se ma nuk kam zemer me i pa syt e tu
se te gjitha dhimbjet vujtjet e dynjas vijn kur don diqka e smundesh mi pas
vijn kur don diqka e smunesh mi pas

Refreni::2x
jo jo mos hajde mos hajde te un kur smundem me te pas mvret edhe me shumm

1 mij her tkam than kthema shpinen mu se ma nuk kam zemer me i pa syt e tu
se ma nuk kam zemer me i pa syt e tu
se te gjitha dhimbjet vujtjet e dynjas vijn kur don diqka e smundesh mi pas
vijn kur don diqka e smundesh mi pas

Refreni::4x
jo jo mos hajde mos hajde te un kur smundem me te pas mvret edhe me shumm


Ky tekst u dërgua nga LennaViola
Publikimi: 01/12/2010


Viola - Vuajtjet E Dynjas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vuajtjet E Dynjas".
3. Video është e këngës "Vuajtjet E Dynjas", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0