Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Luj, Luj E Mos Vuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13

Sonte ne valle un kam hy
pak per veti pak per ty
doren pak ta kam shtrengu
ndryshe sdi qysh met kallzu

ngoje daden qka pot thot
fol e dili vetit zot
se dashnia e vertet vjen
veq njehere ne ket jete

Luj luj e mos vuj
jam e jotja sjam e huj
un kam pik se prej havas
kurre mat mir nuk ke me pas ref2

un po luj e ti po lun
un po qeshi ti po vun
pse me vujt kur mund mu knaq
pse mu smu kur ka ilaq

ngoje daden qka pot thot
fol e dili vetit zot
se dashnia e vertet vjen
veq njehere ne ket jete

Luj luj e mos vuj
jam e jotja sjam e huj
un kam pik se prej havas
kurre mat mir nuk ke me pas ref2

Luj luj e mos vuj
jam e jotja sjam e huj
un kam pik se prej havas
kurre mat mir nuk ke me pas ref3


Ky tekst u dërgua nga ERZAAHMETAJViola
Publikimi: 01/12/2012


Viola - Luj, Luj E Mos Vuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj, Luj E Mos Vuj".
3. Video është e këngës "Luj, Luj E Mos Vuj", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1