Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola & Smail Puraj - Hajde Nuse Me Duvak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

SMAILI..qonu ne kam knojna me shuplak kqyre nusja po vjen me duvak bashk me dhandrin i veshun si zotniii urime urime per qiftin e ri,,ishalla zoti ju bekon me lumturi jeta ju shkon ishalla zoti ju bekon me lumturi je ta ju shkon.VIOLA.. qonu ne kam se bashku te knojme me qiftin e ri te vallxojme ju shkoft jeta krejt me lumturi urime urime per qiftin e ri ishalla zoti ju bekon me lumturi jeta ju shkon ishalla zoti ju bekon me lumturi jeta ju shkon. SMAILI..Kan ardh miq kan ardh Bija kan ardh krejt shoqnija ka ardh tezja ka ardh daja erdhi migja erdh dhe halla erdh muzika erdh viola dashamirt krejt jan ardh te gjith jemi gatiiiii sonte per me kall TE gjith jemi ne disponim te ghith jemi gzu o kqyr qfar nuse na kemi pru .. VIOLA.. Kan ardh miq kan ardh Bija kan ardh krejt shoqnija ka ardh tezja ka ardh daja erdhi migja erdh dhe halla erdh muzika erdh smail puraj dashamirt krejt jan ardh te gjith jemi gatiiiii sonte per me kall TE gjith jemi ne disponim te gjith jemi gzu o kqyr qfar nuse na kemi pru ..SMAILI erdhi dita dit e bardhee sot po shkojme aj lulen me mar erdhi dita dit e bardhee sot po shkojme aj lulen me mar hajde lule ti te naaa se na jena lule jalla shpi me zaa VIOLA, erdhi dita me lule te kuqe sot lulija po na bohet nuse erdhi dita me lule te kuqe sot lulija po na bohet nuse hajde lule ti te na se na jena lule jalla shpi me za . SMAILI HAJDE nuse me belin taman se je ardh te na ske mu ba pishmane hajde nuse me belin e holl ooo je ma e mira o ne krejt kosoven mashalla mashalla per nusen po bojna o vllaun ton sot na e martojna mashalla mashalla per nusen po bojna o vllaun ton sot na e martojna VIOLA..hajde nuse me duvak te bardh o lumja ti e lumja ne shpi te kujt je ardh hajde nuse me belin e holl o je ma e mira o ne krejt kosoven mashalla mashalla per nusen po bojna o vllaun ton sot na e martojna mashalla mashalla per nusen po bojna o vllaun ton sot na e martojna SMAILI..lere let ndegjohet ne tona ant se ni nuse te bukur e kemi marr lere let ndegjohet deri ne qiell gjithkujna derin ja kemi qel edhe sivjet siq e kem adet se bashku me violen e kallim krejt VIOLA ..EDHE SIVJET SIQ E KEM ADET SE BASHKU ME SMAIL PURAJ DO TE KALLIM KREJT edhe sivjet siq e kem adet o te eurolindi do te kallim krejt ..


Ky tekst u dërgua nga tolaa

Viola & Smail Puraj - Hajde Nuse Me Duvak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nuse Me Duvak".
3. Video është e këngës "Hajde Nuse Me Duvak", por nuk këndohet nga Viola & Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0