Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Dikur Te Deshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Ti nuk dashurohesh kurre
Jeten e ke aventure
Sonte thua me pelqen
E neser me len x2

Me i imi s'je
Se tash zemra te njeh

Ref...x2
Dikur te deshta por me s'te dua
Sa shume me paskan vra buzet tua
Dhe vetem tash e di
Se kush ishe ti

E di qe me zor nuk shkon
Me mire heret se sa vone
Se çdo gje qe ka fillim
E ka nji mbarim x2

Me i imi s'je
Se tash zemra te njeh

Ref...x2
Dikur te deshta por me s'te dua
Sa shume me paskan vra buzet tua
Dhe vetem tash e di
Se kush ishe ti

...

Ref...x2
Dikur te deshta por me s'te dua
Sa shume me paskan vra buzet tua
Dhe vetem tash e di
Se kush ishe ti


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiViola
Publikimi: 02/10/2012


Viola - Dikur Te Deshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur Te Deshta".
3. Video është e këngës "Dikur Te Deshta", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0