Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Demaj - Syt E Zi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti po shkon pa asnjë lot
po harron se tkam dasht fort.
Kohën ton po e shkatrron
ndoshta neser bëhet von.

Ku ti gjej syt e tu
që aq shpejt sot po më ikin.
Ku ti gjej puthjet e tua
që po më braktisin..?!!

{Reff:2x}
Tani po shkon po mos harro
se një lot për ty pikon.
Ike më le n'errësire at natë
po unë të dua pran!!!

Ti po shkon pa asnjë lot
po harron se tkam dasht fort.
Kohën ton po e shkatrron
ndoshta neser bëhet von.

Ku ti gjej syt e tu
që aq shpejt sot po më ikin.
Ku ti gjej puthjet e tua
që po më braktisin..?!!

{Reff:2x}
Tani po shkon po mos harro
se një lot për ty pikon.
Ike më le n'errësire at natë
por unë të dua pran!!!


Ky tekst u dërgua nga E Braktisura..


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Demaj - Syt E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Zi".
3. Video është e këngës "Syt E Zi", por nuk këndohet nga Violeta Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Demaj:


Komente 0