A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Violeta Kajtazi

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  43
  • Origin:
  • Pejë 
BIOGRAFIA: Violeta Kajtazi is a popular singer of Kosovo's Traditional music. Në vitin 2008, Violeta Kajtazi publikon albumin "Princeshat Shqiptare" Më datë 27 Maj 2010, Violeta Kajtazi publikon videoklipin "E Di". Teksti u shkrua nga Gojart Ferati. Me këtë këngë, Violeta Kajtazi merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 në vitin 2010. Më datë 30 Maj 2013, Violeta Kajtazi & Vjollca Buçaj publikojnë videoklipin "Këndojmë Për Gra". Në Nëntor 2013, Violeta Kajtazi merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Jam Me Ty, S'jam Me T...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Princeshat Shqiptare (2008)


» Add A Song »

Ty Të Kam Ilaq
Këndojmë Për Gra
E Di
Prite


Related Artists:

Elhame Mustafa

Ganimete Jashanica

Antigona Rustolli

Sadete Shkodra

Shahindere Bërlajolli

Dafina Dauti

Monika Salihu

Malda Susuri

Rifadije Graiqevci

Flaka Krelani


Tags: Violeta Kajtazi, Violete Kjatazi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018