Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Violeta Kajtazi, Vjollca Selimi & Lindita Kryeziu - I Hypa Vaporit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Hypa Vaporit".
3. Video është e këngës "I Hypa Vaporit", por nuk këndohet nga Violeta Kajtazi, Vjollca Selimi & Lindita Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kajtazi, Vjollca Selimi & Lindita Kryeziu - I Hypa Vaporit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vjollca Selimi

Më Shumë Nga

Lindita Kryeziu

31/12/2015

2015-12-31T13:00:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Hypa Vaporit" kënduar nga Violeta Kajtazi, Vjollca Selimi & Lindita Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Grupi Fortuna & Aziz Shehu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I hypa vaporit
Ç'po më çon javash

Tuj mendue, tuj kujtue
Lulen kujt ja lash

Lulen ja kam lanë, nanës amanet
Le t'ma ruje lulen nana, si djalin e vet

Lulen ja kam lanë, babës amanet
Le t'ma ruje lulen baba, si dy sytë e vetMë Shumë Këngë Nga Violeta Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet