Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri & Pro Band - Kush Mashtron

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Mashtron".
3. Video është e këngës "Kush Mashtron", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri & Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri & Pro Band - Kush Mashtron  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Me Mysafirët"

Këngë e albumit:

"Diten E Diel"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Pro Band

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Vizion..: Sa leht qikat na mashtrojn,
flasin shpejt e na trrullojn,
ne nje vend qe pret sakicen
qikat jane kopilica..

Violeta..:ani djemt qka dijin me rrejt
na lajn vetem na lajn fjel
me komplimente na baj qefin
te verteten kur e fshehin.

Vizioni..:rrejin qikat rrejin djemt
dashuria u prish krejt
pash besen pash jeten
gjith se folin te verteten..

ref..(2):mos mashtro nuk te mashtrojn
kete keng per ty kendoj
nga kjo keng le te msohen
kush mashtron do te mashtrohet.

Vizion..:jemi djem e kemi n´xhak
qikat me i nguc nga pak
por kur dalin e shetiten
qikat na ndreqin diten

Violeta..:jemi qika e kem zanat
djemt i ngucim me inat
o veq njo ashte e verteta
pa djem nuk kalon jeta

Vizion..:rrejin qikat rrejin djemt
dashuria u prish krejt
pash besen pash jeten
gjith se folin te verteten..

ref..(4):mos mashtro nuk te mashtroj
kete keng per ty kendoj
nga kjo keng le te msohen
kush mashtron do te mashtrohet..


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet