Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Dasmen Ta Fillojme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Erdhi dita dasmën ta fillojmë
Djalin ton të bukur dhëndër do ta bëjmë
Erdhi dita dasmën ta fillojmë
Djalin ton të bukur dhëndër do ta bëjmë

Mbushni gotat me raki
T'ia urojmë dasmën moj çiftit të ri
Mbushni gotat me raki
T'ia urojmë dasmën moj çiftit të ri

Djalin ton të bukur sonte e martojmë
Dhe nga zemrat tona çiftin e urrojmë
Djalin ton të bukur sonte e martojmë
Dhe nga zemrat tona çiftin e urrojmë

Mbushni gotat me raki
T'ia urojmë dasmën moj çiftit të ri
Mbushni gotat me raki
T'ia urojmë dasmën moj çiftit të ri

Bini ju tupana neve të vallzojmë
Se do marrim nuse shtëpin ta gëzojmë
Bini ju tupana neve të vallzojmë
Se do marrim nuse shtëpin ta gëzojmë

Mbushni gotat me raki
T'ia urojmë dasmën moj çiftit të ri
Mbushni gotat me raki
T'ia urojmë dasmën moj çiftit të ri


Ky tekst u dërgua nga  diellza   Albafi23

Violeta Kukaj Retkoceri - Dasmen Ta Fillojme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasmen Ta Fillojme".
3. Video është e këngës "Dasmen Ta Fillojme", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0