Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Violeta Kukaj Retkoceri - Erdhë Bajrami

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhë Bajrami".
3. Video është e këngës "Erdhë Bajrami", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Erdhë Bajrami  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Manushaqe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Kuku nano mori
Erdh Bajrami x2

A e man mend moj nan moj
Qysh ke llafi x2

Ref...
Mos t'vjen puna
Nan me ju korrit
O mos me dhafshit nane
Nan moj kam me ik
O mos t'vjen puna
Nan me ju korit
O vallahi bilahi
Nan moj kam me ik

Qysh ke llafi nano
Mori nane x2

Per Bajram moj nane
Keni me m'dhane x2

Ref...
Mos t'vjen puna
Nan me ju korrit
O mos me dhafshit nane
Nan moj kam me ik
O mos t'vjen puna
Nan me ju korit
O vallahi bilahi
Nan moj kam me ik

...

Boll kam prit oj nan
Duhet te shkoj x2

Do marr djalin
Nane qe e dashuroj x2

Ref...
Mos t'vjen puna
Nan me ju korrit
O mos me dhafshit nane
Moj nan kam me ik
O mos t'vjen puna
Nan me ju korit
O vallahi bilahi
Nan moj kam me ik


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet