Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Folenë Tënde E Harrove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Per ty kam une nje kujtim
Ai kujtim mu me ngushellon
Kater vite ne gjirin tim
Nuk jemi me siç ishim gjithmone x2

Ref...x2
Folene tende e harrove
E fole te isha une
Ti papritur u largove
Sikur ethet ty te zune

Ty te zune

Si nje dallendyshe e ngrate
Ti shtegtove neper bote
Me le mua duarthate
Lutja ime ishte e kote x2

Ref...x2
Folene tende e harrove
E fole te isha une
Ti papritur u largove
Sikur ethet ty te zune

Ty te zune

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Kukaj Retkoceri - Folenë Tënde E Harrove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Folenë Tënde E Harrove".
3. Video është e këngës "Folenë Tënde E Harrove", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0