Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Violeta Kukaj Retkoceri - Ja Korqare Ja Hiq Fare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Korqare Ja Hiq Fare".
3. Video është e këngës "Ja Korqare Ja Hiq Fare", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Ja Korqare Ja Hiq Fare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Manushaqe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Kam sedva une me një Korçare
Një ezmere moj namusqare
Eshtë e bukur po si hëna
Po çe do kur s´ma do nëna (X2)

Obobo jasaman
Moj Korçare moj namusqare
Obobo jarnane
E sa e bukur moj që më je.

Tërë natën e natës moj goce
gjumi nuk me ze
Dhe kur vjen mëngjesi moj goce të zgjuar më gjen
Të desha me zemër moj zemër
po ti s´me besove
Dhe në vënd të dashurisë moj dhimbje më dhurove

Obobo jarnane
Sec ma dogje moj zemrën e
Obobo jarnane
E ç´ma këpute moj shpiritin e

Obobo jasaman
Moj Korçare moj namusqare
Obobo jarnane
ç´ma këpute moj shpirtin e

Obobo jasaman
Të kam shpirt o moj të kam xhan
Obobo jarnane
Ja Korçare moj ja hiç fare.
Categoria: Viaggi ed eventi


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet