Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Violeta Kukaj Retkoceri - O Vjehërr Më Falë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Vjehërr Më Falë".
3. Video është e këngës "O Vjehërr Më Falë", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - O Vjehërr Më Falë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Manushaqe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00O kur shkova nuse moj qe diten e pare duke lar un piatat moj theva nje filxhan ( 2 her )

jasamanamane moj... moj vjerre me fale jasamanamane moj.... moj vjerre me fale

Se ci thashe un vjerres moj jo nene me fale nuk gje moj bije moj behet per zarar ( 2 her )

jasamanamane moj.... moj vjerre me fale jasamanamane moj... moj vjerre me fale

O kur shkova nuse moj jo diten e pare duke lar un rrobat moj grisa nje fustan ( 2 her )

jasamanamane moj... moj vjerre me fale jasamanamane moj... moj vjerre me fale

Te paren ta fala moj te dyten sta fale sa te me vij djali moj do ti them dy fjale

se kjo nusja jote bir ben vetem zarar ( 2 her )

jasamanamane moj.... moj vjerre me fale jasamanamane moj... moj vjerre me fale


Ky tekst u dërgua nga Shqiptarezemer
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet