Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - 12 Flakadanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34

Ne kull t’Jasharve
Nane Zahidja
Me 3 nuse e 8 mbesa
Botes mbare po I thot Kreshnikja
Ne Prekaz eshte gjall Qendresa

Bashk me trimat e Shabanit
E dhan jeten ne nje dite
12 zanat e Shqiptarit
Flakadanet po bajn drit

Therret perjet
S’renkon, qendron ky gur i pragut
Oooooo jo kurr nuk ka me u tha ky lum i gjakut

E kan shkri jeten te votra
Feridja me bijat e veta
Dhe Adilja e Zarifja
Idajetja e Valdetja

Ra Igballja e Fatimja
si Selvetja dhe Afetja
ra Liria e Blerina
nkrah lavdije i mori jeta

Therret perjet
S’renkon, qendron ky gur i pragut
Oooooo jo kurr nuk ka me u tha ky lum i gjakut

Mor dera e trimnis
Niset jeta e liris
Je nderi i ksaj toke
Legjend neper mote

Therret perjet
S’renkon, qendron ky gur i pragut
Oooooo jo kurr nuk ka me u tha ky lum i gjakut


Violeta Kukaj Retkoceri - 12 Flakadanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "12 Flakadanet".
3. Video është e këngës "12 Flakadanet", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 2