Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Në Dasmën E Nipit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

N'katër anë dëgjohen
Curlat e tupanat
Në dasmën e nipit
Po vin dajallarët

Në dasmën e nipit
Po vin dajallarët

Del motra ke dera
Vëllezërit me i prit
Mirësevini vëllezër
Në dasmën e nipit
2x

Kan dal tan mahalla
Dajët t'i shikojn
Me këng e me valle
Te nipi si shkojn

Me këng e me valle
Te nipi si shkojn

Del motra ke dera
Vëllezërit me i prit
Mirësevini vëllezër
Në dasmën e nipit
2x

Prej gëzimit dajallarët
Alltit i kërstasin
Para shtëpisë t'motrës
Tupanin e plasin

Para shtëpisë t'motrës
Tupanin e plasin

Del motra ke dera
Vëllezërit me i prit
Mirësevini vëllezër
Në dasmën e nipit
2x


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   Albafi23

Violeta Kukaj Retkoceri - Në Dasmën E Nipit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Dasmën E Nipit".
3. Video është e këngës "Në Dasmën E Nipit", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0