Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Lindi Djalë U Gëzova Shumë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O m'lindi djale e u gezova shume
Zemra ime esht gjallnu
Male e fusha kan lulzu
Male e fusha kan lulzu

O shume kam prit me pase nji femije
E me dite çka eshte evladi
Diell e hene rreze kane leshu
Baba e nana fort jane gezu

O tash une lindjen ta uroj
U rritsh or bir me faqe te bardhe
E te njoh ty bota mbare
Per Kosove mu befsh ma i pare

E te njoh ty bota mbare
Per Kosove mu befsh ma i pare


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Kukaj Retkoceri - Lindi Djalë U Gëzova Shumë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lindi Djalë U Gëzova Shumë".
3. Video është e këngës "Lindi Djalë U Gëzova Shumë", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0