Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Zambaku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Aman kam dasht nji zambak te bardh
oo me mashtroj moj nan me mori ne qaf

Aman kam dasht nji zambak te bardh
oo me mashtroj moj nan me mori ne qaf

Aman kam dasht nji zambak te bardh
oo me mashtroj moj nan me mori ne qaf

pa shiko si rrjedhin kto lot e mia
ne mes nesh ka lindur kjo dashuria

pa shiko si rrjedhin kto lot e mia
ne mes nesh ka lindur kjo dashuria

aman mos me mbaj koken me ni an
oh me gjith zemer moj un moj te kam dasht

aman mos me mbaj koken me ni an
oh me gjith zemer moj un moj te kam dasht

pa shiko si rrjedhin kto lot e mia
ne mes nesh ka lindur kjo dashuria

pa shiko si rrjedhin kto lot e mia
ne mes nesh ka lindur kjo dashuria


Violeta Kukaj Retkoceri - Zambaku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zambaku".
3. Video është e këngës "Zambaku", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0