Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Ulu Djalë K'no Me Mallë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ulul djal more kno me mall
Mos kujto djal se jam tuj t'marr
Na kan rrejt djal na kan mashtru
Tjeter kund nuse jan tuj me çu

Na kan rrejt djal na kan mashtru
Tjeter kund nuse jan tuj me çu

E une djalo kur u martova
Nja dy molla djal ti m'i çove
Kur te me merr malli me t'dasht fort
I marr mollat i laj me lot

Kur te me merr malli me t'dasht fort
I marr mollat i laj me lot

Iku vjeshta kaloj dhe dimri
Dege me dege po kendon bilbili
Kangen tande e mora vesht
Lum kush merr ate qe don vet

Kangen tande e mora vesht
Lum kush merr ate qe don vet


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Violeta Kukaj Retkoceri - Ulu Djalë K'no Me Mallë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ulu Djalë K'no Me Mallë".
3. Video është e këngës "Ulu Djalë K'no Me Mallë", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0