Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Ma Mire Mos Te Kisha Pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

shume ma mire mos te kisha njoft
Shume ma mire mos te kisha pa
nate per nate anderr po te shoh
zemer mjera don me plase

tan dynjaja mem pas than
se ti mua me harron
tan dynjaja mem pas than
se ti mua me harron

nje zog vetem qe ke lan per ty qane per ty kendon
nje zog vetem qe ke lan per ty qane per ty kendon

edhe nje her po lutem sot
ti prej meje mos me u nda
edhe nje her po lutem sot
ti prej meje mos me u nda

shume ma miree mos tkisha njoft
shume me mire mos te kisha pas
nate per nate nanderr pot shof
zemer mjera don plase
zemer mjera don me plase


Ky tekst u dërgua nga Ardit Limani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Kukaj Retkoceri - Ma Mire Mos Te Kisha Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Mire Mos Te Kisha Pas".
3. Video është e këngës "Ma Mire Mos Te Kisha Pas", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0