Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Marniku - Sonte Vdiq Nje Dashuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Vdiq Nje Dashuri".
3. Video është e këngës "Sonte Vdiq Nje Dashuri", por nuk këndohet nga Violeta Marniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Marniku - Sonte Vdiq Nje Dashuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/11/2012

2012-11-25T00:05:59+00:00Sonte vdiq nje dashuri , sonte sdi me ku je ti , sonte vuan shpirti im e me vret mu nje kujtim .Ku ke ik a me kujton ,ne kete nate ti ku po shkon a e din se prap te dua se une s`mundem per tet harruar...

ref:

Te degjoj duke shkuar ,te shikoj duke kaluar ,te therras e s`me degjon se te dua nuk me beson,2X..

Shkove pa thene asnje fjal,spata forcen me te ndal ,te percjell me lote ne sy se per jete te dua veq ty .Ku ke ik a me kujton ,ne kete nate ti ku po shkon a e din se prap te dua se une smundem per tet harruar ..

Ref:

Te degjoj duke shkuar ,te shikoj duke kaluar ,te therras e s`me degjon se te dua nuk me beson 2X...


Më Shumë Këngë Nga Violeta Marniku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet